روضه |‌ rozeh.info

کد خبر : 662
تاریخ انتشار : 24 آبان 1398 - 16:58
حجت‌الاسلام قاسمیان
حجت‌الاسلام قاسمیان گفت: این فهم و اراده خود مردم است، اگر اراده‌ای برای تغییر در تمام مردم رخ دهد، این مهم انجام می‌شود که اگر نشود تغییری رخ نخواهد داد لذا باید به یکدیگر امید دهیم تا اراده‌ها را عوض کنیم تا تغییر ایجاد شود.
کد خبر : 662
تاریخ انتشار : 24 آبان 1398 - 16:58

 حجت‌الاسلام غلامرضا قاسمیان کارشناس و سخنران مذهبی شب گذشته پنجشنبه ۲۳ آبان‌ماه در جشن میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور درخصوص نقض عهد دشمن ، اظهارداشت: در قرآن کریم داریم : « لَقَدْ أَرْسَلْنَا رُسُلَنَا بِالْبَیِّنَاتِ وَأَنْزَلْنَا مَعَهُمُ الْکِتَابَ وَالْمِیزَانَ لِیَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ؛‌ همانا ما پیامبران خود را با دلایل روشن فرستادیم و با آنان کتاب و ترازو[ی تشخیص حق از باطل] نازل کردیم تا مردم به عدالت بر خیزند» یعنی مردم باید عدالت و قسط را برپا کنند. 

وی افزود: مشکل از خودمان است، زمانی که امیدی به تغییر نداریم، زمانی که در ایام میلاد پیامبر(ص) به ایشان دروغ بسته می‌شود و رسماً ایشان نعوذبالله، فردی ساده‌لوح معرفی می‌شود که با قومی پیمان می‌بندد و وقتی آنان نقض می‌کنند، دو روز بعد، دوباره پیمان می‌بندد. خب در این صورت انسان نمی‌گوید این چه عقلی است؟

قاسمیان تصریح کرد: این فهم و اراده خود مردم است، اگر اراده‌ای برای تغییر در تمام مردم رخ دهد، این مهم انجام می‌شود که اگر نشود تغییری رخ نخواهد داد لذا باید به یکدیگر امید دهیم تا اراده‌ها را عوض کنیم تا تغییر ایجاد شود.

این کارشناس و سخنران مذهبی با بیان اینکه ایران را می‌تواند گلستان کرد به شرط آن‌که بدنه مردم، مسئولین و مجلس بخواهند که اگر همه با هم بخواهیم، کولاک خواهد شد، افزود: زمانی از بالا تا پایین مملکت خواستند نسل را تخریب کنند که شد، آن زمان برروی پفک می‌نوشتند که دو فرزند کافی است و هم‌اکنون ۱۸ سال است زیر نرخ جایگزینی قرار داریم و هرم جمعیتی کشور به نحو وحشتناکی به پیش می‌رود، به این دلیل که همه خواستند البته هنوز در شهرستان و روستا این نگاه ادامه دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر همانند آن اراده، پای کار بیاوریم ایران گلستان خواهد شد.

اشتراک گذاری
عناوین مرتبط
ارسال نظر
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: 0
آخرین عناوین
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها