روضه |‌ rozeh.info

کد خبر : 810
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1398 - 14:10
از سفر به مشهد مقدس ‌خودداری کنید
نماینده ولی فقیه در استان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی از همه مردم عزیز و ولایتمدار کشور خواستند در راستای توصیه وزارت بهداشت از سفر به مشهد مقدس و زیارت حضوری بارگاه منور رضوی خودداری کنند.
کد خبر : 810
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1398 - 14:10

آیت الله سیداحمد علم‌الهدی شامگاه گذشته در جلسه ویژه بررسی شیوع ویروس کرونا که به میزبانی آستان قدس رضوی با حضور ‌استاندار خراسان رضوی، تولیت آستان قدس رضوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جمعی از مدیران حوزه سلامت برگزار شد، ‌‌ضمن اهتمام به امور معیشتی مجاوران که به سبب شرایط فعلی در وضعیت خوبی بسر نمی‌برند، اظهاتر داشت: اقدامات آستان قدس رضوی در توزیع بسته‌های کمک معیشتی و بهداشتی برای مردم به‌ویژه حاشیه شهر مشهد مؤثر و ارزشمند است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت مسائل بهداشتی و توجه و توسل به حضرت رضا(ع) از راه دور، عنوان کرد: همه ما باید مردم را به حضور در منازل در جهت کاهش ابتلاء به بیماری ترغیب کنیم.

استاندار خراسان رضوی نیز در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات آستان قدس رضوی و بیانات نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: شرایط فعلی استان با توجه به اقدامات پیشگیرانه در وضعیت خوبی قرار دارد اما با وجود سیر صعودی شیوع این بیماری در دو هفته آینده، استان خراسان رضوی به ویژه مشهد مقدس به هیچ وجه آماده پذیرش مسافر نیست و همه مسئولان استان باید برای مقابله با این بیماری بسیج شوند.

وی افزود: ستاد پشتیبانی مردمی مبارزه با کرونا را همانند دوران دفاع مقدس راه اندازی شده است و خود را پشتیبان بخش سلامت می دانیم.

در پایان نماینده ولی فقیه در استان، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار خراسان رضوی با تاکید بر نظر علما و مراجع مبنی بر رعایت مسائل بهداشتی و سفارش لازم در خصوص زیارت حضرت رضا(ع) از راه دور و همچنین اطلاعیه آستان قدس رضوی در رابطه با عدم برگزاری مراسم سال تحویل، از همه مردم عزیز و ولایتمدار کشور خواستند در راستای توصیه وزارت بهداشت از سفر به مشهد مقدس و زیارت حضوری بارگاه منور رضوی خودداری کنند.

اشتراک گذاری
عناوین مرتبط
ارسال نظر
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: 0
آخرین عناوین
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها